Verejné priestory a hygiena - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Verejné priestory a hygiena

ECOLAB > OBJEKTOVÁ HYGIENA ECOLAB
ECOLAB - Objektová hygiena 

V ponuke sú zaradené čistiace prípravky pre čistenie plôch a podláh, či už pre ručné, radikálne alebo i strojové čistenia. 

S Ecolab programom 360°Ochrany dosiahnete všetko čo potrebujete k dosiahnutiu  nyjvyšších hygienických štandartov jednoducho, efektívne a hospodárne.

Jednoducho docielite:
-čisté a hygienické prostredie, príjemné voňavé a čisté sociálne zariadenia,riešenia zabraňujúce šíreniu baktérií, žiarivo čisté podlahy a povrchy bez jedinej škvrny, čisté kuchynské a reštauračné priestory s lesknúcimi sa pohármi a riadom

VEREJNÉ PRIESTORY - "Prvý dojem znamená všetko" Vaši hostia a zákazníci spravia svoje rozhodnutie na základe toho čo vidia a cítia. Čistiace prostriedky a systémy Ecolab pomôžu zaručiť, že prvý dojem bude pozitívny. 
Naše riešenia Vás udržia na vrchole v ťažko čistiteľných verejných priestoroch ako sú toalety a reštauračné priestory, udržia podlahy, vstupné haly ako aj všetky ostatné oblasti Vášho zariadenia čisté a so sviežou vôňou.


Efektívne riešenia - Prvý dojem je najdôležitejší!

Systém ponúka profesionálne riešenie upratovania objektov, od čistenia podlahových krytín a všetkých plôch a predmetov, až po vybavenie sanitárnych zariadení. 
Vysoko koncentrované prípravky a moderné dávkovacie zariadenia odrážajú snahu o maximálnu bezpečnosť pracovníkov a starostlivosť o životné prostredie. 
Vysoko účinné prípravky sú doplnené o radu upratovacej mechanizácie, ako sú čistiace automaty, vysávače, upratovacie vozíky, mopy a pod.

Ponúkame Vám spoľahlivosť a servis - čistotu, bezpečnosť a efektivitu.

Univerzálne čistiace prostriedky ECOLAB sú všeobecne použiteľné na podlahy a univerzálne plochy (nábytok, dlaždice, podlahy, sanita). 
Majú dobrú emulgačnú schopnosť,  neutrálne a sú vhodné na lesklé povrchy. 
Z hladiska optimalného, opticky odlíšiteľného systému odporúčame 
pri upratovaní a čistení dodržiavať 

následovné farebné kódovanie:

modrá farba- neutrálne plochy  (stoly,nábytok, dvere...)
     
červená farba- WC, pisoáre,
     
žltá farba- vane, umývadlá, sprchy, resp. dezinfekcia,      

zelená farba- podlahy


V prípade záujmu kontaktujte nás
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky