Riešenie hygieny ECOLAB - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Riešenie hygieny ECOLAB

ECOLAB
Vážení priatelia,

predstavujeme Vám systémovú ponuku dezinfekčných a čistiacich prostriedkov ECOLAB, určenú pre zdravotníctvo, prevádzky kaderníctiev, pedikúr a manikúr, kozmetických salónov, solárii, fitness a relax centier. 

Obsahuje špeciálne čistiace a dezinfekčné prostriedky na nástroje, menšie a väčšie plochy, vane a bazény, umývacie a ošetrujúce prostriedky, prostriedky na udržanie hygieny v umyvárňach a WC, na umývanie okien, sklených a lesklých plôch.Dôsledne dodržujeme farebné kódovanie našich produktov a kvalitatívne požiadavky podľa európskych noriem tak, aby Vám zjednodušili zaobchádzanie s našími výrobkami.

Okrem čistiacich prostriedkov, ktoré tvoria len časť našej systémovej ponuky v palete výrobkov je i široká škála dávkovacích zariadení a pomôcok, zásobníkov, upratovacieho náradia a vozíkov.  

Ponuku dopĺňajú i stroje, ktoré výrazne prispievajú k zvýšeniu produktivity, a to od vysávačov až ku čistiacim automatom. Ponúkame Vám kompletný profesionálny sortiment .

Firma Ecolab je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001.  Zavedením hygienického režimu firmy  Ecolab na Vašom pracovisku, urobíte aj Vy prvý krok  pre dosiahnutie medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001.

Svet čistiacích technológií - čistiace a ošetrujúce prostriedky, upratovacia technika, pomôcky, stroje na čistenie a čistiace automaty, technológie ...

Základná ponuka ECOLAB pozostáva: 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky