Špeciálne čistiace prípravky - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Špeciálne čistiace prípravky

ECOLAB > OBJEKTOVÁ HYGIENA ECOLAB
Objektová hygiena ECOLAB

Market guard + špeciálne čistiace a ošetrujúce prostriedky - čistiace prostriedky sú všeobecene použiteľné na podlahy a univerzálne plochy ( nábytok, dláždice, podlahy, sanita ) zabezpečia čisté a hygienické prostredie, zabraňujú šíreniu baktérií.
Majú dobrú emulgačnú schopnosť, neutrálne sú vhodné na lesklé povrchy.
TOPAC C - tekutý alkalický prípravok na báze aktívného chlóru určený na penové čistenie a dezinfekciu plôch, povrchov, stolov, stien, zariadení a pod. V kuchynských prevádzkach, oddeleniach čerstvých potravín a prípravy čerstvých potravín v supermarketoch. Použiteľný od podlahy až po strop. Veľmi dobre odstráňuje mastné a bielkovinové zvyšky a nečistoty, bezpečne usmrcuje mikroorganizmy. Balenie 1x10l,dávkovanie 20-40ml/1l.

Xense Orange Fresh - Parfumovaný sprej na odstráňovanie pachov rýchlo eliminuje nepríjemné pachy v miestnostiach a z problematických povrchov.Vhodný na všetky problematické miesta ako sú toalety, pisoáre, odtoky, priestory na manipuláciu s odpadom a pod. Balenie 6x500ml, neriedený

V prípade záujmu, kontaktujte nás
Pep Active - špeciálny sprejový čistiací prostriedok na všetky umývateľné povrchy z umelej hmoty, skla,kameňa, filmom neošetrené podlahy a pod. Rýchlo a účinne odstráňuje nečistoty, ako napr. stopy od pera, fixy, grafity, zvyšky farieb, mastné a olejové zvyšky z vode odolných povrchov. Ideálny pre odstráňovanie šmúh od opätkov z neošetrených podláh. Balenie 6x500ml, dávkovanie neriedený.

Energy Booster - zosilňovač čistiacého účinku na všetky materiály odolné voči vlhkosti a alkaliám. Odstraňuje škvrny z elastických,tvrdých a textílnych podlahových krytín. balenie 12x1l, dávkovanie 50ml/1l až neriedený
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky