Skinman scrub - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Skinman scrub

ECOLAB > INFOLISTY PRÍPRAVKOV > Infolisty ECOLAB HOSPITAL
Skinman® scrub
Dezinfekčná umývacia emulzia šetriaca pokožku pred vysušením a podráždením. Vhodná na každodenné časté umývanie rúk, pokožky a vlasov. Aj na sprchovanie a ako prísada do kúpeľa. Neobsahuje mydlo. Dermatologicky testovaná. Prirodzené pH 5,5. Určená aj pre deti. 
Skinman scrub umýva a dezinfikuje v  jednom procese (hygienic hand-wash-method). Je vhodný predovšetkým na hygienické umývanie rúk, pokožky a vlasov. Na hygienickú dezinfekciu rúk pri alergii na alkoholové prípravky. Na skrátené umývanie pred chirurgickou dezinfekciou rúk. Na dekontamináciu pacientov osídlených so Staphylococcus aureus (MRSA) !!! 

Zloženie:
Obsah účinných látok v 100 g Skinman scrub: 1,0 g triklosan, 0,2 g kyselina undecylenová. Ďalšie látky: Agua, Propylene Glycol, Sodium Cumenesulfonate, Citric Acid, Ethanolamine, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Parfume, C.I. 19140, C.I. 42051.
Oblasť použitia:
Zdravotníctvo, veterinárna prax, laboratória, kúpele, sociálne ústavy a domovy, priemysel, stravovacie zariadenia, práčovne, kozmetické prevádzky, domácnosti. Upratovacie firmy. 
Na umývanie, sprchovanie alebo kúpeľ pracujúcich v infekčnom prostredí a pacientov pred operáciou. Na hygienickú dezinfekciu rúk aj pri alergii na alkoholové prípravky. Na skrátené umývanie pred chirurgickou dezinfekciou rúk. Na dekontamináciu pacientov osídlených so Staphyloccocus aureus (MRSA). 
Spektrum účinku:
Baktericídny (vrátane MRSA), fungicídny, vírusinaktivačný (HBV / HIV). Testované mikroorganizmy: Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus faecalis, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus mirabilis, Candida albicans.

Návod na použitie:
Skinman scrub v potrebnom množstve naniesť na suché ruky, navlhčené telo alebo vlasy a rozotierať. Dbať na dokonalé zmáčanie. Telo a vlasy pri sprchovaní alebo kúpeli intenzívne umývať žinkou. Následne cca 30 sek. napeniť s vodou. Oplachovať minimálne 15 sek. pod tečúcou vodou.
Pre jednoduché a hygienické dávkovanie doporučujeme ručnú mechanickú pumpu na fľašu alebo nástenný pákový dávkovač DERMADOS.
Dekontaminácia MRSA - kolonizovaných pacientov: Roztok rozotrieť na navlhčenú pokožku a vlasy. Intenzívne umývať žinkou. Napeniť. Opláchnuť tečúcou vodou. 
Bezpečnosť pri práci: 
Skinman® scrub nie je klasifikovaný ako zdraviu škodlivý ! Nedráždi pokožku (koncentrát má pH 5,5)! Zasiahnuté oči vyplachovať vodou 10 minút. Pri náhodnom požití vypiť cca 0,5 litra vody. Nevyvolávať zvracanie !!! Vyhľadať lekára. 
Skladovanie: 
Pri teplote 0°C až +25°C v originálnom obale. 
Balenie: 24 fliaš á 500 ml SSC4
Výrobca: 
Ecolab Slovenija, Maribor, Slovinsko
Dovozca: 
Ecolab Bratislava spol. s r.o., 
Doba použiteľnosti: 3 roky

späť
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky