Systémova ponuka TORK - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Systémova ponuka TORK

TORK
PRIEMYSELNÉ UTIERKY, DÁVKOVAČE TEKUTÉHO MYDLA, ZÁSOBNÍKY PAPIEROVÝCH UTIEROK TORK 

NETKANÉ priemyselné utierky TORK ... viac
PAPIEROVÉ priemyselné utierky TORK ... viac
utierky TORK so stredovým odvíjaním ...viac 
Stojany a držiaky na utierky TORK ... viac
Skladané papierové utierky TORK a zásobníky ... viacPožiadajte o.....


Dávkovače a zásobníky TORK
Dávkovače tekutého mydla a náplne
Dávkovače vône a náplne
Zásobníky toaletného papiera a náplne 
Zásobníky papierových utierok a náplne
Charakteristika materiálu, vlastnosti  a praktické využitie priemyselných utierok

Tork Strong je kvalitná utierka z netkanej textílie, vhodná pre náročné aplikácie. Utierky s velkou absorpciou vody a rozpúštadiel. Jedná sa o pevné, ale pritom jemné utierky bez vlákien s možnosťou opakovatelného použitia.  
Tork Strong sú utierky s výnimočnou pevnosťou, vďaka čomu môžu byť použité takmer pre akúkolvek prácu. Majú excelentnú schopnost absorpcie, a tým pádom sú ideálne pre prácu s olejmi, reznými kvapalinami a ďalšími kvapalinami. 

Tork Multi - pevné a ekonomické utierka, vyrobené na priemyslové utieranie a čistenie s vodou a rozpúšťadlami. Ideálné na nahradenie textilných handier strednej kvality. Majú excelentnú schopnost absorpcie, a tým pádom sú  ideálne pre prácu s olejmi, reznými kvapalinami a dalšími kvapalinami. Vysoká schopnost uvolňovania rozpúštadiel znamená ich menšiu spotrebu. Nepúšta vlákna pri práci s rozpúštadlami. Sú objemné, ked ich držíte, máte pocit textilu - vďaka tomu sa jedná o ideálnu textilnú náhradu.

Tork Mekanic - objemná, extrémne absorbujúca utierka. Jedná sa o 4-vrstvový produkt absorbujúci oleje efektívne a rýchlo. Je schopná absorbovat čtvornásobok vlastnej hmotnosti. Je to výrobok s rozdielnou razbou na oboch stranách, jedna strana drsnejšia pre odstránenie hrubších nečistôt, druhá strana jemná - vhodnejšia pre jemné povrchy.  4-vrstvová utierka, modrá farba, pocit objemnosti. Skvelá absorpcia -rezných kvapalín, rozpúštadiel a vody. S ražbou, čo zväčšuje povrch utierky a umožňuje lepšiu absorpciu.

Tork Servoil Blue je 2-vrstvová utierka s ražbou, pevná s dobrou absorpciou. Vhodná pre oblasti s vysokou spotrebou. Pevnost a objemnost, odstraňuje velmi znečistené povrchy a je vhodná na obecné použitie pre všetky oblasti. Jedná sa o ekonomickú volbu, šetrí čas aj peniaze. Excelentná absorpcia, co znamená rýchlost a efektivitu. Utierky s ražbou, čiže zlepšenie absorpcie.  

A-Tork Plus je rada utierok pre všeobecné použitie, pre miesta, kde je treba pevnost a absorpciu. Pevnost za vlhka umožňuje používat tento materiál na utieranie mastnoty, oleja, vody a dalších kvapalín. Vždy tu existuje možnosť spojit správny typ A-Tork utierok s danou aplikáciou. A-Tork Plus - pevné utierky na náročné použitie, excelentné pri práci s rozpúštadlami.

A-Tork Standard je rada utierok na všeobecné použitie, na miesta, kde je treba pevnosť a absorpciu. Pevnosť za vlhka umožňuje používat tento materiál na utieranie mastnoty, oleja, vody a ďalších kvapalín. Vždy tu existuje možnosť spojit správny typ A-Tork utierok s danou aplikáciou. A-Tork Standard je ekonomickou utierkou pre oblasti s vysokou spotrebou.

A-Tork Basic je rada utierok na všeobecné použitie, na miesta, kde je treba pevnosť a absorpciu. Pevnosť za vlhka umožňuje používať tento materiál na utieranie mastnoty, oleja, vody a dalších kvapalín. Vždy tu existuje možnosť spojiť správny typ A-Tork utierok s danou aplikáciou. A-Tork Basic je ekonomickou utierkou pre oblasti s vysokou spotrebou.   

A-Tork - velmi dobrá okamžitá absorpcia, šetrí čas aj peniaze. Pracuje rovnako dobre s rozpúšťadlami ako aj vodou, multifunkčné použitie. Vysoká pevnost za vlhka, nie je jednoduché ju roztrhnúť.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky