Upratovacia a čistiaca technika - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Upratovacia a čistiaca technika

ECOLAB > STROJE A TECHNIKA ECOLAB
ECOLAB - UPRATOVACIA A ČISTIACA TECHNIKA

S našim systémom upratovacích pomôcok a čistiacej techniky Vám ponúkame dokonalú hygienu pri nízkych nákladoch na čistenie, bez rizika infekcie a podstatnú úsporu času pri čistení podlách a zariadenia. 
Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné pracovné prostredie plné pohodlia a čistoty, kde budú Vaši zamestnanci pracovať s radosťou.

COMAC - čistiace automaty s chodiacou obsluhou a šírkou záberu od 35 do 83 cm, sú vhodné na použitie na všetky tvrdé podlahy. Optimálnym nasadením kief, padov a chémie dosiahnete pri ich použití výborné výsledky. 

COMAC - čistiace pojazdné automaty so záberovými plochami od 65 do 130 cm sú vhodné na čistenie supermarketov, hál, priemyselných priestorov s veľkou plochou... 

FLOORMATIC - výsávače na prach a vodu - výkonné vysavače na denné vysávanie a vysávanie vody. Vysoký sací výkon, bohaté príslušenstvo, rôzna veľkosť nádrží umožňujú široké možnosti uplatnenia. Sú Vaším spoľahlivým partnerom pri čistiacích postupoch: vysávanie, vysávanie s vyklepaním, vysávaním vody a tekutín, radikálne čistenie.

FLOORMATIC - jednokotúčové stroje - jednokotúčové čistiace stroje s rôznými otáčkami sú použiteľné na rôzne čistiace postupy. Silné motory, bohaté príslušenstvo a jednoduchá manipulácia sú ich prednosťou i pri radikálnom čistení a leštení podláh.

Upratovacie vozíky a pomôcky
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky