Dezinfekčné prípravky - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Dezinfekčné prípravky

ECOLAB > HOSPITAL HYGIENA
Starostlivosť o zdravie - Hygienický program

- komplexné riešenie hygieny ECOLAB pre zdravotníctvo a komunálne prevádzky, farmaceutický a kozmetický priemysel, laboratória a veterinárnu prax, kúpeľné zariadenia.

ZDRAVOTNÍCTVO A FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL

Neustále sa zhoršujúca epidemiologická situácia, nové infekčné ochorenia či nástup multirezistentných kmeňov so sebou prinášajú stále sa zvyšujúce požiadavky na kvalitu napĺňania hygienických štandardov v zdravotníctve a príbuzných odvetviach.
Pri tvorbe dezinfekčných plánov zachovávame individuálny prístup k jednotlivým zákazníkom vychádzajúci z aktuálnej situácie, potrieb a prevádzkových možností našich partnerov. 
Naše riešenie je podložené úzkou spoluprácou s výrobcami zdravotníckej techniky a je kompletne v súlade s aktuálne platnou slovenskou legislatívou.

Práčovne - Hygienicky nezávadné textílie potrebujú viac ako len dezinfekčný postup prania.Treba zabrániť rekontimácií vypranej bielizne. Preto je potrebné ošetriť prostredie v práčovni.
Nemocnice, ambulancie, sanatória, domovy dôchodcov,stravovacie zariadenia - Potrebnú hygiénu a najmä dezinfekciu prostredia, lekárskych nástrojov a pod... vám pomôžu zabezpečiť nami ponúkané prípravky.

Ponúkame Vám: - tekuté mydlá - dezinfekčné prostriedky na ruky - ochranu pokožky - dezinfekciu a čistenie povrchov a podláh - dezinfekciu nástrojov a prístrojov - aplikačné pomôcky

Dezinfekčné prostriedky sú určené pre plošnú dezinfekciu plôch, podláh, lekárskych a zubárskych  nástrojov, operačného pola pokožky a pod.Dezinfekčné prostriedky v malospotrebiteľskom balení nájdu svoje miesto i v každej domácnosti. Sú vhodné i do lekárskej výbavy automobilov.

Používajte biocídne výrobky bezpečne.
Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie k výrobku.

Kozmetickým, masážnym a kaderníckym salónom, soláriam a fitnes zariadeniam - ponúkame komplexnú ponuku dezinfekčných prípravkov, ošetrujúcich emulzií, papierových utierok a uterákov, dávkovačov a zásobníkov....

Dezinfekčné, čistiace a ochranné prostriedky pre:
ruky, pokožku a sliznice
nástroje a prístroje
povrchy
 
V našej ponuke tiež nájdete:  - Aplikačné pomôcky - nástrojové dezinfekčné vane, nástenné a prenosné dávkovače, pumpy...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky