P3 systemová ponuka - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

P3 systemová ponuka

ECOLAB > P3 POĽNOHOSPODÁRSTVO
Profesionálne prípravky pre potravinársky a nápojový priemysel a poľnohospodárstvo.

Z našej ponuky vyberáme:

P3 - Topax 12: tekutý neutrálny penový prostriedok na čistenie veľmi chúlostivých materiálov ( napr. meď, zinok, drevo a pod. ) na báze špeciálnych tenzidov a emulgátorov. Používaná koncentrácia 2 -3% podľa stupňa znečistenia, doba pôsobenia 15 min.
Balenie: 30 kg kanister

P3 - Topax 19:tekutý, silne alkalický čistiaci prostriedok na báze alkalií, tenzidov, komplexotvorných zložiek, inhibítorov a emulgátorov na penové čistenie. Veľmi dobre odstráňuje silné znečistenie tukom a bielkovinami ( hydinárne, jatočná porážka, výroba masti a pod.) Používaná koncentrácia 2 -3%, doba pôsobenia do 30 min.
Balenie: 30 kg kanister,225 kg sud.

P3 - Topax 21: tekutý, alkalický čistiaci prostriedok s inhibítorom korózie hliníka špeciálne používaný na čistenie hlinikových materiálov napr. hlinikových udiarní, hlinikových tyčiek v udiarňach, hlinikových udiarenských vozíkov a pod. Na penové čistenie sa kombinuje so zosilovačom peny P3 - Topax 41.Používaná koncentrácia 1 - 5%, doba pôsobenia 10 až 30 min.
Balenie: 35 kg kanister.
 
P3 - Topax 32:tekutý, silne alkalický čistiaci prostriedok používaný na čistenie udiarní a udiarenských zariadení aj zvonku, a varných kotlov v udenárskej výrobe z nekorodujúcej ocele. Nie je vhodný pre hliníkové materiály.
Používaná koncentrácia 1 - 5%, teplota pri čistení v udiarňach 60 -90°C,
doba pôsobenia 15 až 30 min.
Balenie: 25 kg kanister, 250 kg sud.

P3 – Topax® 56:tekutý kyslý čistiaci prostriedok pre čistenie penou v potravinárskom priemysle P3-topax 56 je určený pre čistenie všetkých materiálov odolných voči pôsobeniu kyselín, ako sú napr. povrchy z ušľachtilých ocelí, plastov alebo keramiky. Obsah špeciálnych inhibítorov umožňuje použitie pre povrchy z cínu, hliníka, medi a ich zliatin. Pri pozinkovaných povrchoch je nutné počítať s nepatrným oterom.  P3-topax 56 zvlášť určený pre odstraňovanie kyselinami rozpustných zbytkov (napr. usadenín z tvrdej vody) a súčastne má odmastňovacie vlastnosti. Doba pôsobenia: 10 – 20 minút

P3 – Topax 66: tekutý alkalický čistiaci a dezinfekčný prostriedok s aktívnym chlórom pre čistenie penou v potravinárskom priemysle.
P3-topax 66 je určený pre povrchy z ušľachtilej ocele, plastov a keramiky. Pozinkované povrchy sú prakticky stále.
P3-topax 66 je použiteľný pre čistenie penou vo všetkých oblastiach potravinárskeho priemyslu a vyznačuje sa nasledujúcimi vlastnosťami: Zvlášť dobré odstraňovanie mastných a bielkovinových výrobných zbytkov, ako sú zbytky mäsa, udiarenských zmesí, cesta, mlieka, syrov atď. Veľmi dobré účinky proti znečisteniu krvoou a farebným škvrnám po korení. Bezpečná likvidácia škodlivých mikroorganizmov.

P3 - Ansep CIP- je vhodný k čisteniu tankov, nádrží, filtrov, potrubí, hadíc, sudov, a plniacich strojov v pivovarníctve, nápojovom a potravinárskom priemysle.Vynikajúci baktericidný a fungicídny účinok.Prevencia tvorby vodného kameňa.Vhodný pre použitie i pri vysokej tvrdosti vody.Ďalej je možné použiť do umývačiek prepraviek**.Predplach vodou pri 40-60 °C.

P3 - Zinnfest: alkalický čistiací prostriedok s dezinfekčným účinkom. Je určený na čistenie a dezinfekciu chladiacích zariadení, odstrediviek, vaní, zásobníkov, prístrojov, nádrží, hadíc v mliekarstve a nápojovom priemysle, vrátane spracovania rýb a v konzervárňach. Je vhodný pre chromniklové ocele, hliník, umelé hmoty, keramické materiály, gumu. Doba pôsobenia: 5 - 30 min.
 
P3 - Zinnfest flussig:čistiací prostriedok s dezinfekčným účinkom pre použitie v potravinárskom priemysle. Používa sa na čistenie a dezinfekciu nádob na výrobu masla. Je vhodný i na ručné čistenie a dezinfekciu podláh a stien. Dobre odstráňuje tuky, bielkoviny, zvyšky ovocia ako aj ostatných nečistôt, bezpečne usmrcuje mikroorganizmy, má dezodoračný účinok.
 
P3 - Ultrasil 75: sa používa na čistenie filtračných zariadení v mliekarenskom a nápojovom priemysle a v biotechnologických procesoch. Je vhodný na membrány z polysulfonu, polyamidu, celulózy, celulózacetátu, polyvinylfluoridu, polyakrylnitrilu a oxidov zirkónu.

P3 - Ultrasil 41: práškový silnoalkalický čistiací prostriedok s dezinfekčným účinkom. Vhodný na čistenie ultrafiltračných zariadení od srvátky, mlieka, bielkovín, tukov a pod.P3 - Trimeta flussig: tekutý alkalický čistiací prostriedok. V zariadeniach CIP, na čistenie nádrží, potrubia, chladičov a sudov vo všetkých odvetviach nápojového a mliekarenského priemyslu. Vhodný na prečerpavací a vstrekovací spôsob čistenia.

P3 - Stabilon AL: prostriedok na umývanie fliaš v nápojovom priemysle. Je vhodný v spojení s hydroxidom sodným pre automatickú umývačku fliaš, zariadenia CIP, v mliečnom, pivovarníckom a nápojovom priemysle, na čistenie nádrží, potrubí, kontajnerov a sudov.

P3 - Polix:prostriedok na zabránenie tvorby vodného kameňa.Vhodný na použitie v zóne horúcej vody v umývačkach fliaš, spätného chladenia vody a pastéra.

P3 - Polix CW 1: kvapalný, neutrálny prostriedok na ochranu proti vodnému kameňu a korózií. Je určený na použitie v sterilizačných a pasterizačných zariadeniach a v otvorených chladiacích systémoch.

P3 - Tresolin ST: tekutý alkalický  dezinfekčný prostriedok pre ručné čistenie v potravinárskom priemysle. Vhodný na čistenie a dezinfekciu malých kusov, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami. napr. stoly, menšie stroje, ktoré sa musia čistiť ručne, tesnenia, chladiace vitríny v jedálňach, nástroje.

P3 - Oxonia aktiv 150: kyslý prostriedok na dezinfekciu povrchov v nápojovom priemysle ( tanky, filtre, umývačky a pod.), ktoré prichádzajú do styku s nápojmi.

P3 - Mip Zentra:tekutý alkalický  čistiací prostriedok pre pivovarnícky a potravinársky priemysel. Vhodný na manuálne i automatizované čistenie v priemysle výroby nápojov, najmä na čistenie potrubí, hadíc, filtrov a pod.

P3 - mip FPC: tekutý, málo penivý , slaboalkalický čistiací prostriedok pre potravinársky priemysel. Vhodný pre citlivé časti plniacích vedení pre mlieko, ovocné šťavy a malinovky.

P3 - Hypochlornan:tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok. Na čistenie a dezinfekciu v prevádzkach nápojového a pivovarnického priemyslu, najmä v umývačkach fliaš.

P3 - Horolith USP:tekutý kyslý čistiaci prostriedok  na báze kyseliny fosforečnej. Na automatické čistenie konví, nádrží, potrubí, platňových ohrievačov, kontajnerov a sudov v mliekarenstve, pivovarníctve, v mäsovom a konzervárenskom priemysle a v priemyselnej výrobe nápojov.

P3 - Horolith N: tekutý kyslý čistiaci prostriedok  pre dojacie a chladiace zariadenia. Na kyslé čistenie kanví, zásobníkov, nádrží na zber mlieka, strukových násadcov, potrubí, kontajnerov a sudov v mliekarenskom priemysle.

P3 - Horolith CIP: tekutý kyslý čistiaci prostriedok pre zariadenia CIP vo všetkých odvetviach potravinárského priemyslu, na čistenie nádrží, potrubí, syrových foriem, kontajnérov, sudov, cisterien na mlieko.

P3 - Horolith FL:tekutý kyslý čistiaci prostriedok pre zariadenia CIP vo všetkých odvetviach potravinárského priemyslu, na čistenie nádrží, potrubí, syrových foriem, kontajnérov, sudov, cisterien na mlieko.

P3 - Alcodes: Alkoholový prípravok na povrchovú dezinfekciu pre potravinársky priemysel. Je vhodný špeciálne pre korozívne a vodocitlivé povrchy, ktoré nemôžu byť ošetrované vodovými dezinfekčnými roztokmi. Dobre zmáča čistené povrchy. Používa sa na dezinfekciu rezačky, baličky ako i stáčacích zariadení.

P3 - Asepto N: alkalický tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok pre dojacie a chladiace zariadenia.Používa sa na čistenie a dezinfekciu dojacích zariadení, strukových násadcov a nádrží na zber mlieka.

P3 - Ferisol: koncentrovaný tekutý čistací prostriedok. V spojení s hydroxidom sodným sa používa na automatické čistenie fliaš pre minerálne vody, v mliekarenstve a v pivovarníctve a pri výrobe nápojov, na čistenie nádrží, potrubí, varných zariadení, kontajnerov a sudov.   

........Naša ponuka ďalej obsahuje obsiahlý sortiment čistiacích a dezinfekčných prípravkov určený pre čistenie a dezinfekciu tankov, ztáčacích zariadení, plničiek, čistenie prepraviek, kadí, potrubí, dojacích zariadení, pracovných stolov, udiarní a pod. V prípade záujmu kontaktujte naších pracovníkov
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky