STARWAX - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STARWAX

BYTOVÁ CHÉMIA
Produkty Starwax boli vytvorené s cieľom zabezpečiť a navrátiť krásu vášmu domovu.


Ponúkajú kompletný rad špecializovaných produktov pre obnovu, starostlivosť a ochranu rôznych povrchov v domácnostiach: drevo, koža, kov, mramor, kuchyne, kúpeľne a ďalšie.
Starwax značka je lídrom v segmente špecializovanej starostlivosti vo Francúzsku.

KRBY, krbové kachle - Starwax ponúka kompletný rad produktov pre čistenie a ošetrovanie krbov a kachlí. Bez mihnutia oka, môžete odstrániť čierne čmuhy po dyme a po sadziach..
KOŽA - Kto z nás nemá ani jednu položku z kože? Od peňaženky, batohu alebo pohovky, do topánok, oblečenia, kufre...  STARWAX ponúka celý rad produktov pre obnovu a ochranu koženných výrobkov.
PODLAHY, DLAŽDICE, OBKLADY - Bezpečnosť a údržba podláh z rôznych materiálov vyžadujú použitie špecifických ale jednoducho použiteľných prípravkov. Starwax navrhuje niekoľko riešení, ktoré pomáhajú chrániť dlaždice, terakotu a zachovávať krásny vzhľad nielen parketovej podlahy a obkladov.
KAMEŇ, MRAMOR - Mramor je elegantný kameň viac často používaný v dekoráciu a design interiérov. Je citlivý na kyseliny a chlóru, a preto vyžaduje osobitné opatrenia. STARWAX navrhuje niekoľko riešení, ktoré pomáhajú zachovať krásu podlahy,parapiet, ríms a predmetov z kameňa
KOVOVÉ PREDMETY - Zberatelia krásnych predmetov môžu navrátiť pôvodnú krásu kovovým predmetom z antikvariátu, alebo predmetom zdedených po babičke. Možno chcete vyčistiť hliníkovú konštrukciu verandy? STARWAX ponúka rad produktov ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie kovov.
Kúpelne, výlevky - Denná starostlivosť o kúpeľňu môže byť ozajstným potešením s použitím vhodných prostriedkov.
Kuchyňa, sklo - Starwax navrhuje širokú škálu výrobkov potrebných pre domáce práce a pomáhajú udržiavať čistotu kuchynských zariadení.
SEPTIKY - Pravidelné používanie Biologických aktivátorov septiku zabezpečí efektívnejšiu prácu septikov a úplne eliminuje ich nepríjemný zápach

SOLUVERT - GREEN LINE pre váš hotel, penzión, kanceláriu či domácnosť.

Dajte návštevníkom svojho hotela, penziónu, reštaurácie pridanú hodnotu - pocit, že pre dosiahnutie čistoty a hygiény vo svojej prevádzke používate prípravky, ktoré v  maximálnej miere chránia životné prostredie, sú bezpečné a 100% biologicky odbúrateľné.

Vítané sú všade tam, kde sa dbá i na ochranu a bezpečnosť  pracovníkov, hostí, domácností, kde sú alergici na čistiace prostriedky, deti a kde používajú biologickú čističku odpadných vôd. 

Ekologické čistiace prostriedky.... 100% biologicky odbúrateľné ....  v harmónii s prírodou ....  STOP alergiám na čistiace prostriedky.... viac o prípravkoch (klikni na obrázok)


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky