Oplachovacie prostriedky - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Oplachovacie prostriedky

ECOLAB > KUCHYNSKÁ HYGIENA
ECOLAB - SEGMENT HORECA - kuchynská hygiena
Oplachovacie prostriedky do umývačky riadu

SOMAT SPECIAL - neutrálny nepenivý oplachovací prostriedok do umývačky riadu. Zabezpečí, že riad sám uschne a bude pritom čistý a lesklý. Účinne zabraňuje tvorbe škrobových usadenín. Úsporná spotreba, dobre biologicky odbúrateľný.
balenie 10 l

CLEAR DRY CLASSIC - Nepenivý vysoko koncentrovaný oplachovací prostriedok pre upravenú vodu. Je vhodný pre všetky priemyselné umývacie stroje s obmedzenou penivosťou. Oplachovaný riad je rýchlo suchý a lesklý. Bezpečný, nenáročný na používanie a jednoducho dávkovateľný.
balenie 2 x 5 l

CLEAR DRY HD - Nepenivý vysoko koncentrovaný oplachovací prostriedok pre upravenú vodu. Je vhodný pre všetky priemyselné umývacie stroje s obmedzenou penivosťou. Oplachovaný riad je rýchlo suchý a lesklý. Bezpečný, nenáročný na používanie a jednoducho dávkovateľný.
balenie 2 x 5 l

V prípade záujmu, kontaktujte nás


SOMAT S - Kyslý nepenivý oplachovací prostriedok do umývačky riadu. Zabezpečí, že riad sám uschne a bude pritom čistý a lesklý. Účinne zabraňuje tvorbe škrobových usadenín. Plne účinný v mäkkej aj v tvrdej vode. Zvlášť vhodný pre nádoby z plastov. Úsporná spotreba, dobre biologicky odbúrateľný. Balenie 10 kg   ... viac

SOMAT PROFESSIONAL KLARSPULER - Nepenivý oplachovací prostriedok na použitie v priemyselných umývačkách riadu. Zabezpečí, že riad sám uschne a bude pritom čistý, lesklý a bez škvŕn a šmúh. Účinne zabraňuje tvorbe vápenatých usadenín. Úsporná spotreba, dobre biologicky odbúrateľný.
balenie 20kg

TABLETOVANÁ SOĽ pre regeneráciu zmäkčovačov vody ... viac
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky