Penivé na ručné čistenie - Betrix - hygienicke riesenia ECOLAB, TORK, Madel, Lotus...

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Penivé na ručné čistenie

ECOLAB > KUCHYNSKÁ HYGIENA
ECOLAB - SEGMENT HORECA - kuchynská hygiena
Prostriedky na ručné umývanie riadu

PRILON - Penivý jemne čistiaci prostriedok na ručné umývanie a čistenie. Vhodný na umývanie a čistenie všetkých umývateľných predmetov a plôch (riad, poháre, kuch. Zariadenia, pece a pod.) Vysoko čistiaci účinok pri tukových, bielkovinových a škrobových znečisteniach. Neutrálne pH v koncentrovanom aj v zriedenom stave, šetrí pokožku rúk pri používaní. Dobre biologicky odbúrateľný, neobsahuje fosfáty.
balenie 10 kg

CLICK - Prostriedok na manuálne umývanie riadu vhodný aj na odstraňovanie mimoriadne mastných nečistôt vysoká čistiaca a odmasťovacia schopnosť,dobre znášaný pokožkou. balenie 4 x 5 l PE fľaša

RIVONIT GLÄSER TABS - Tablety na ručné umývanie pivových pohárov. Vo vode rozpustné tablety, špeciálne určené na ručné umývanie pivových pohárov. V takto umývaných pohároch sa pena udrží bez problémov. Veľmi dobrý čistiaci a leštiaci účinok, poháre sú bez zápachu. Rozpustnosť je garantovaná pritekajúcou a odtekajúcou vodou v dreze.
balenie 45 tabliet

V prípade záujmu kontaktujte nás


PUR - Penivý hospodárny a účinný prostriedok pre ručné umývanie riadu a čistenie plôch. Týmto prostriedkom je možné čistiť všetky plochy priestory,ktoré môžu prísť do styku s vodou. Vysoko účinný. Mimoriadne hospodárske využitie. Šetrí pokožku.
balenie 6 x 1 l


PUR PROFESSIONAL - Penivý hospodárny a účinný prostriedok pre ručné umývanie riadu a čistenie plôch. ideálny na umývanie kuchynského riadu a čistenie všetkých umývateľných predmetov a povrchov. Vysoko účinný, bez obsahu fosfátov, pH neutrálny - šetrný k pokožke rúk, mimoriadne hospodárny. balenie 10 l
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky